Oczyszczalnie biologiczne

Oferujemy fachowe doradztwo, projektowanie i sprzedaż, a także montaż nowoczesnych biologicznych oczyszczalni ścieków przydomowych. Naszą kompleksową ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta oraz jego możliwości finansowych. Każda bio oczyszczalnia budowana jest wyłącznie z bezpiecznych i sprawdzonych materiałów najwyższej jakości, które chronią środowisko przed wyciekiem nieczystości do gleby i wód gruntowych. Posiadanie biologicznej przydomowej oczyszczalni ścieków jest skutecznym i komfortowym rozwiązaniem.

Oferowana przez nas bio oczyszczalnia to zaawansowany produkt pozwalający na oczyszczanie ścieków gospodarczo-bytowych w 99%. Potwierdzają to przeprowadzone zgodnie z normami unijnymi badania oraz certyfikaty (CE), którymi oznakowane są wszystkie nasze biologiczne oczyszczalnie ścieków. Bio oczyszczalnia jest zgodna z normami unijnymi EN-12566-3 + A2: 2013, EN-12566-7: 2013 i rozporządzeniem Ministra Środowiska (Dz. U. z 2014 r. poz. 1800). To w pełni kwalifikuje je do dotacji przyznawanych przez WFOŚ oraz dotacji gminnych. Propozycja naszej firmy to nie tylko oczyszczalnia biologiczna — oferujemy również oczyszczalnie biologiczno-chemiczne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Zadbaj o czystość i zdrowie dzięki bio oczyszczalni!

To nie tylko wygoda; posiadanie przydomowej oczyszczalni biologicznej to rozwiązanie, które pomaga zadbać o naturę. Walkę o zdrowy klimat warto zacząć od własnego podwórka. Nasze bio oczyszczalnie pozwalają nie tylko pozbyć się szkodliwych związków ze ścieków, ale też zaoszczędzić energię elektryczną. Oferowane przez nas urządzenia są też zautomatyzowane, dzięki czemu oszczędza się nie tylko prąd (a wraz z nim pieniądze), ale też cenny czas. Oczyszczalnia biologiczna to nowoczesne, zgodne z unijnymi normami rozwiązanie. To także spory krok w kierunku walki o lepsze, zdrowsze środowisko.

BIOFICIENT

BIODISC

ROTOSET

EASYSET