O firmie

Firma Bio-Hydret od kilku lat z powodzeniem świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi związane z doradztwem, sprzedażą i montażem przydomowych oczyszczalni ścieków i szamb ekologicznych.

Najwyższa jakość naszych produktów zapewnia bezpieczeństwo i całkowity komfort użytkowania. Nasze ekologiczne i biologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków są trwałe, estetyczne, a co najważniejsze w pełni bezpieczne dla środowiska i ludzi. Materiały, z których są wykonane spełniają wszelkie normy jakości i bezpieczeństwa. Produkty posiadają również wszystkie niezbędne certyfikaty.

Oferujemy oczyszczalnie biologiczne, biologiczno-chemiczne, ekologiczne, zbiorniki bezodpływowe a także odwodnienia oraz zbiorniki na deszczówkę.
Siedziba główna firmy Bio-Hydret mieści się w województwie łódzkim, natomiast nasi wykwalifikowani pracownicy obsługują teren całego kraju. Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie, a każdy Klient jest traktowany przez nas indywidualnie.

Dla Państwa pełnej satysfakcji z naszych usług, współpracujemy ze specjalistami : geolog, geodeta, projektant, nadzór, operaty wodno-prawne